Nasi klienci o nas ...
Kamila , Kamil Ślazik napisał(a):
Walcz salon Dogles
Dziękujemy za piękne strzyżenie.
Izabela S. napisał(a):
Walcz salon Dogles
Polecam studio i Pana Leszka. Mój Ozi po wcześniejszej traumie jaką przeszedł, dzisiaj była zupełnie inna reakcja. Pan Leszek sprawił, że był grzeczny, wszystko poszło sprawnie.
Renata Zarzecka napisał(a):
Walcz salon Dogles
Super, najlepszy polecam z całego serca!

Salon pielęgnacji psów i kotów

Wybrane z galerii

Dzień jak co dzień w Salonie :)

Miejsca godne polecenia





Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna
Staramy się ciągle podnosić jakość obsługi i dokładamy wszelkich starań,
aby utrzymywać naszą ofertę na najwyższym poziomie.
Abyśmy mogli jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów ...
... prześlij nam Swoją opinię
Twój adres email:

Twoje imię i nazwisko:



Opinia: